Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Neco beni hep aldatırdı

2 posters
YazarMesaj
Medish
Admin
Admin
Medish

Kişi sayfası
Neco beni hep aldatırdı Left_bar_bleue1000/1000Neco beni hep aldatırdı Empty_bar_bleue  (1000/1000)

Neco beni hep aldatırdı Empty
MesajKonu: Neco beni hep aldatırdı   Neco beni hep aldatırdı Icon_minitimeC.tesi Haz. 21, 2008 1:55 pm

Eski eşi Neco ile ilgili sorulardan artık fenalık geldiğini söyleyen Oya Germen, katıldığı "Yüz Yüze" programında artık farklı hayatları olduğunu dile getirdi.

Neco’nun bir programda söylediği ‘evliyken eşimi aldattım’ sözünün hatırlatılması üzerine Germen, evli olduğu dönemde aldatıldığını bildiğini belirterek " Çoğunu biliyordum. Hiç sesimi çıkartmadım. Önümde iki yol vardı. Ben sessiz kalmayı tercih ettim. 31 yıl boyunca bir kere bire kavga etmedik. Hiçbir şey yokmuş gibi davranmayı tercih ettim. Neco beni ilk olarak evliliğimizin 4.yılında aldattı. Ben çocuklarıma mutlu bir yuva sunmak istedim. Çünkü ben sorunlu bir ailede büyüdüm" dedi. 23 yaşında evlendiğini Neco’nun da 30 yaşında olduğunu anlatan Germen, evlendikleri zaman kendisinin daha popüler olduğunu ama evlendikten sonra eşini, işine tercih ettiğini ve ona destek olmaya karar verdiğini dile getirdi.

Neco’yu çok sevdiğini ve aldatmaların gelip geçici şeyler olarak gördüğünü anlatan Germen, şimdi kendini hatalı gördüğünü ve şu anki aklıyla farklı davranacağını söyledi.Neco’nun yaptığı ‘zaten ayrılmayı düşünüyordum’ açılamasına çok üzüldüğünü anlatan Germen, eski eşine telefon ettiğini ve Neco’nun söylediklerinin yanlış anlaşıldığını söylemesi üzerine, ‘asıl ben yanlış anladım önemli olan o’ dediğini dile getirdi.
http://avrillavignefans.yetkinforum.com
_avrilmavis_
Moderatör
Moderatör
_avrilmavis_

Kişi sayfası
Neco beni hep aldatırdı Left_bar_bleue280/1000Neco beni hep aldatırdı Empty_bar_bleue  (280/1000)

Neco beni hep aldatırdı Empty
MesajKonu: Geri: Neco beni hep aldatırdı   Neco beni hep aldatırdı Icon_minitimePaz Haz. 29, 2008 6:55 pm

saOOlllLL
http://avrilmavis.blogcu.com

Neco beni hep aldatırdı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-